• the vampire diaries •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Опиши предишния с първата буква от името му.
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:53 am by Алекс Аграмунт

»  Кажи мръсната тайна на предишния.
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:53 am by Алекс Аграмунт

» Оцени лика на предишния от 1 до 10.
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:52 am by Алекс Аграмунт

» Fuck or Pass?
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:52 am by Алекс Аграмунт

» Популярен ли си ?
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:51 am by Алекс Аграмунт

» Довърши думата на предишния..
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:51 am by Алекс Аграмунт

» Напишете си името със затворени очи..
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:51 am by Алекс Аграмунт

» Познай какъв цвят са очите на следващия.
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:50 am by Алекс Аграмунт

» Познай любимият герой от Дневниците на вампира на следващия?
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:50 am by Алекс Аграмунт

» Ударете с ръка по клавиатурата.
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:49 am by Алекс Аграмунт

» Да броим обратно от 1000.
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:49 am by Алекс Аграмунт

»  5 думи с буквата..
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:49 am by Алекс Аграмунт

» Да броим до 10 000.
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:48 am by Алекс Аграмунт

» Познай коя зодия е следващия.
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:48 am by Алекс Аграмунт

» Да броим до 1000.
Мъгливата гора - Page 2 EmptyПон Юни 22, 2015 3:47 am by Алекс Аграмунт

Екип.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 37, на Сря Мар 15, 2023 9:21 pm

Мъгливата гора

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Мъгливата гора - Page 2 Empty Мъгливата гора

Писане by Elliеnor Grace Pearce ♥ Пет Фев 24, 2012 9:57 pm

First topic message reminder :

Мъгливата гора - Page 2 Tumblr_lvjki16QKG1qbg4loo1_500
Elliеnor Grace Pearce ♥
Elliеnor Grace Pearce ♥
Човек.
Човек.

Мнения : 437
Пари : 515
Join date : 23.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down


Мъгливата гора - Page 2 Empty Re: Мъгливата гора

Писане by Derek Hale Сря Авг 29, 2012 7:01 pm

Тръгнах след миризмата и във една от спалните на втория етаж открих тениската и .. беше умна .. но не достатъчно.Все още можех да доловя парфюма и както и лекото и дишане.Беше някъде долу но къде точно.Слязох по стълбите и .. за моя невярваща изненада вратата на мазето беше открехната.. Не не го беше направила .. не беше слязла долу.За мое съжаление беше направила именно това.Бях зад нея .. тя още не беше разбрала това.Беше прекалено заета да оглежда стените потънали в черни сажди.
-Не биваше да влизаш тук Амброзия .. -казах го с равен глас.Тя се обърна и ме погледна ...
-Какво е това Дерек ?Защо не си ми казал ? -във гласът и долових упрек.
-Не съм длъжен да ти казвам всичко.-тя ме гледаше на кръв.-Мисля че ще е най-добре да си вървиш-Не исках да прозвучи грубо но беше прекрачила границата със влизането си в мазето.
Derek Hale
Derek Hale
Върколак.
Върколак.

Мнения : 30
Пари : 30
Join date : 27.08.2012

Върнете се в началото Go down

Мъгливата гора - Page 2 Empty Re: Мъгливата гора

Писане by Амброзиа Брендън Сря Авг 29, 2012 7:32 pm

Роз го погледна невярващо,а очите йс е изпълниха със сълзи.Тя не искаше да прекрачва границата..Не искаше да го наранява.Но когато чу думите му нещо в нея сякаш се разкъса.Сякаш онази тънка верижка,която ги свързваше се разпадна.Тя ахна и една кристално ясна сълза се стече по бузата й...
Тя беше виновна.За всичко.Ако си беше останала у дома,ако не беше отишла да тича.Нямаше да се срещнат словците,нямаше да я прострелят докато се опитва да го предпази...Нямаше да го нарани...
Тя проплака и мина покрай него.Спря се по средата на стълбите.Обърна се към него,но той просто я игнорираше.Тя не можеше да повярва.
-И все пак те обичам.-не му го бе казвала до сега.Знаеше,че той не би изпитал това към нея.Все пак той беше Дерек Хейл...Естествено,че нямаше как да я обича..Но една част от нея се надяваше.Когато той не се обърна тя не можа да спре сълзите си .Хукна от къщата,както беше само по сутиен и къси панталонки.Искаше й се да се засече сега с ловци.Да я убият.Да...Да сложат края на всичко.А може би това трябваше да направи?Да махне проклетата гривна,която я предпазваше от слънцето.Да изгори тук.Близо до къщата му.Не..щеше да е прекалено банално.Болезнен стон се откъсна от устните й и тя продължи да тича.Щеше да се прибере.Да се изкъпе и да поплаче на рамото на Мери...Да изпие една банка с кръв и после да яде шоколадов сладолед или карамелов...Да гледа Ромео и Жулиета и да цитира думите й,когато го намира мъртъв.После щеше да изключи телевизора и да излезе.Да намери някоя заблудена душа и да преспи с нея преди да го убие...И през цялото време щеше да мисли само за думите "Мисля,че ще е най-добре да си вървиш"...
Амброзиа Брендън
Амброзиа Брендън
Вампир.
Вампир.

Мнения : 27
Пари : 35
Join date : 27.08.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Върнете се в началото Go down

Мъгливата гора - Page 2 Empty Re: Мъгливата гора

Писане by Derek Hale Сря Авг 29, 2012 8:01 pm

Не можех да повярвам че тя го каза.След толкова време тя го каза и то по такъв начин.Не можех да се обърна.Просто нямах сили да видя лицето и обляно в сълзи и да знам че причината бях аз.Не трябваше да се отнасям по такъв начин с нея не биваше да и казвам да си върви или нещо от сорта.Когато чух как вратата се затваря щях да се побъркам.Разкъсвах се на две.От една страна исках да отида при нея и да и кажа че и аз я обичам но от друга .. това беше против природата ми.За Бога не можех да изпитвам нищо към нея .. не трябваше и въпреки това .. Качих се във всекидневната и седнах на един стол.Кракът ми започна да се движи на горе надолу.Във главата ми думите “И все пак те обичам“ се въртяха и въртяха .. не искаха просто да си тръгнат.Хванах се за главата а пръстите ми се вплетоха в косата ми.Трябваше да избера но .. не знаех какво да направя... ако отида при нея какво да и кажа?Всичко беше прекалено сложно...накрая ми писна да се самообвинявам във собствения си хол за това взех якето си и тръгнах след нея.Когато я настигнах тя беше пред имението си.
-Хейй Роз -викнах от далеч.Тя се обърна и сякаш не вярваше че това съм аз.Беше спряла.Застанах пред нея едвам поемайки си въздух.-Забравих да ти кажа че .. -и още преди да се усетя ръката ми се плъзна около талията и я притиснах я до себе си и се вгледах в очите и.Толкова красиви.- че .. и аз те обичам! -И след това последва една дълга страстна целувка.
Derek Hale
Derek Hale
Върколак.
Върколак.

Мнения : 30
Пари : 30
Join date : 27.08.2012

Върнете се в началото Go down

Мъгливата гора - Page 2 Empty Re: Мъгливата гора

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите