• the vampire diaries •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Опиши предишния с първата буква от името му.
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:53 am by Алекс Аграмунт

»  Кажи мръсната тайна на предишния.
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:53 am by Алекс Аграмунт

» Оцени лика на предишния от 1 до 10.
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:52 am by Алекс Аграмунт

» Fuck or Pass?
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:52 am by Алекс Аграмунт

» Популярен ли си ?
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:51 am by Алекс Аграмунт

» Довърши думата на предишния..
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:51 am by Алекс Аграмунт

» Напишете си името със затворени очи..
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:51 am by Алекс Аграмунт

» Познай какъв цвят са очите на следващия.
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:50 am by Алекс Аграмунт

» Познай любимият герой от Дневниците на вампира на следващия?
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:50 am by Алекс Аграмунт

» Ударете с ръка по клавиатурата.
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:49 am by Алекс Аграмунт

» Да броим обратно от 1000.
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:49 am by Алекс Аграмунт

»  5 думи с буквата..
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:49 am by Алекс Аграмунт

» Да броим до 10 000.
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:48 am by Алекс Аграмунт

» Познай коя зодия е следващия.
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:48 am by Алекс Аграмунт

» Да броим до 1000.
 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти EmptyПон Юни 22, 2015 3:47 am by Алекс Аграмунт

Екип.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 37, на Сря Мар 15, 2023 9:21 pm

Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти

2 posters

Go down

 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти Empty Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти

Писане by Victoria Blackheart Вто Мар 20, 2012 8:46 pm

Слънцето се спускаше по чистото синьо небе.Нямаше облаци,беше прекрасен ден.За мен това нямаше значение дори в такива дни не се чувствах добре.Напоследък ми се насъбра доста.Преследването ми от приятелите на баща ми,пристигането на Лилиан.Всичко това се струпа върху раменете ми като се очакваше от мен да се справя.Стоях тихо в стаята си и просто размишлявах над всичко което се случваше.Почти се бях онесла, когато телефонът ми извъня гръмко.Изправих се рязко разтърках очи и вдигнах.
Беше Джесика искаше да се видим.
Това ми дойде като спасение имах нужда да изляза и да поговоря с някого.Не ми трябваше много време,за да се облека и потеглих към заведението в което се оговорихме да се срещнем.Слънцето пареше по лицето ми докато карах.
Пристигнах на мястото,беше приятно малко кафене.Музиката беше успокояваща и в същото време модерна.Започнах да си потропвам с крак в такта на песента,когато незнайно откъде изкочи Джес.
-Хей!Стресна ме.
Джеси се засмя,а после се усмихна.
-Нещо ново при теб?
Попитах аз и и' посочих едни столове.Настанихме се удобно и започнахме дълъг разговор.
Victoria Blackheart
Victoria Blackheart
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 567
Пари : 602
Join date : 09.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти Empty Re: Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти

Писане by Jessica Nightmare Чет Мар 22, 2012 7:01 pm

От няколко дни се опитвах да се свържа с Виктория, защото нямаше какво да правя,но по незнайна причина,телефонът и' винаги беше изключен.Днес реших пак да пробвам,затова с голямо усилие станах от леглото,облякох се и грабнах мобилния си.Зарадвах се когато тя отговори,и могом я попитах дали и' се излиза,тогава тя каза да.Оговорихме се за мястото,а след това затворихме.Тогава аз бързо се изкачих до втория етаж,облякох се и за секунди вече бях извън къщата.Пристигнах в кафенето,тогава Виктория още енямаше,не след дълго я видях да идва и исках да я изненадам затова отидох до бара, взех две питиета, изчаках Виктория да се настани и тогава се доближих до нея.Изглежда без да искам я стреснах,но вместо да се извиня, аз се засмях и по лицето ми се плъзна лека усмивка.След това тя ми посочи едни столове,тогава аз придърпах единия и седнах на него.Не след дълго тя ме попита дали има нещо ново, а аз отвърнах:
-При мен,не,цяла седмица киснах в къщи,ами ти?
Jessica Nightmare
Jessica Nightmare
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 1053
Пари : 1189
Join date : 16.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти Empty Re: Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти

Писане by Victoria Blackheart Чет Мар 22, 2012 7:30 pm

Тя изглеждаше супер,добре си живееше.Искаше ми се и мен никой за нищо да не ме закача,но всеки с късмета си.Вдигнах ръка и я размахах в знак на един сервитьор.Не ми беше обърнато внимание,вместо да обслужва клиентите той висеше и се зарибяваше с барманката.Ядосах се,погледнах към една чаша до ръката на некадърника и тя се пръсна.Разнесе се шумотевица,няколко жени изпискаха,а сервитьорът гледаше уплашено към раната на ръката си.Джесика ме изгледа и се засмя.Миг след това погледите се впериха в нея,но не и' пукаше.
Всичко утихна след няколко минути.Отново изправих ръка и направих знак,този път сервитьорът се появи.Той държеше ръката си,която бе увил с кърпа.
-Доста гадно се получи...
Момчето не знаеше за какво говоря затова продължих.
-...следващия път не се задявай с барманката,а изпълнявай желанията на клиентите.
Изпуках пръсти пред него,а той преглътна шумно.
-Сега ми донеси два коктейла преди да пръсна нещо по-голямо в теб.
Той не изчака втора покана и изтича напред като се препъваше с всяка крачка.
-Е...оправих си настроението...та при мен има много ново...общо взето всичко е свързано с баща ми,но това е дълга история.
Кръстосах крак върху крак и се облегнах назад.
Victoria Blackheart
Victoria Blackheart
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 567
Пари : 602
Join date : 09.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

 Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти Empty Re: Мистик Фолс след 3 дни,денят на плажното парти

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите