• the vampire diaries •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Опиши предишния с първата буква от името му.
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:53 am by Алекс Аграмунт

»  Кажи мръсната тайна на предишния.
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:53 am by Алекс Аграмунт

» Оцени лика на предишния от 1 до 10.
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:52 am by Алекс Аграмунт

» Fuck or Pass?
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:52 am by Алекс Аграмунт

» Популярен ли си ?
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:51 am by Алекс Аграмунт

» Довърши думата на предишния..
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:51 am by Алекс Аграмунт

» Напишете си името със затворени очи..
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:51 am by Алекс Аграмунт

» Познай какъв цвят са очите на следващия.
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:50 am by Алекс Аграмунт

» Познай любимият герой от Дневниците на вампира на следващия?
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:50 am by Алекс Аграмунт

» Ударете с ръка по клавиатурата.
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:49 am by Алекс Аграмунт

» Да броим обратно от 1000.
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:49 am by Алекс Аграмунт

»  5 думи с буквата..
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:49 am by Алекс Аграмунт

» Да броим до 10 000.
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:48 am by Алекс Аграмунт

» Познай коя зодия е следващия.
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:48 am by Алекс Аграмунт

» Да броим до 1000.
1 ден преди женското парти... EmptyПон Юни 22, 2015 3:47 am by Алекс Аграмунт

Екип.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 37, на Сря Мар 15, 2023 9:21 pm

1 ден преди женското парти...

2 posters

Go down

1 ден преди женското парти... Empty 1 ден преди женското парти...

Писане by Victoria Blackheart Пон Авг 27, 2012 3:16 pm

Стреснах се,защото телефона звънеше.Скочих като попарена от леглото и се затичах по стълбите.Тъкмо се добрах до него и позвъняването спря.
Изругах наум и отворих пропуснатите повиквания.Цели 33 и всичките от Джесика.Тъкмо я набирах,но тя ме изпревари и получих СМС."Вики,къде си?Звъня ти вече половин час.Моля те,когато прочетеш това ми се обади."Отново натиснах зелената слушалка и зачаках.Давае свободно.Джес вдигна на второто позвъняване и с радостен смях каза"Здравей!"Беше ми приятно да си говоря с нея тя е от малкото хора на които мога да се доверя.
-Здравей!Защо ми звънеше?
Тя се засмя"Ами има много да ти разказвам ела на кея към 18 часа."
Преди да кажа каквото и да било Джесика ми затвори телефона.Това момиче става все по-лудо с всеки изминал ден.
Измих си зъбите и лицето,намачках леко косата си и се облякох.Незнам защо си легнах на обяд просто се чувствах изтощена.
Обух удобни обувки и се затичах към колата.Вече беше 17:50,а аз все още не бях потеглила.Кея не беше никак наблизо,но се надявах да не ме чака твърде много.
Дотук с надеждите!Пристигнах 18:43 което си беше направо срамно.Заключих автомобила си и по най-бързия начин се насочих към кея.Видях я да стои полу изнервена на ръба и да си играе с пръст по водата.Очевидно ме усети и се обърна.Виновната ми физиономия веднага се показа на лицето ми.
-Амм..аз такова..извинявай.
Усмихнах се колкото да замажа нещата и седнах до нея.
-Е,как си?Какво толкова се е случило,че не можа да ми го разкажеш по телефона?
Потопих единия си крак.Водата беше хлатка много приятна за плуване.Може би утре трябва да дойда и да се поотпусна.Цял ден под вода.Действаше ми релаксиращо обичах океана.
Victoria Blackheart
Victoria Blackheart
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 567
Пари : 602
Join date : 09.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Jessica Nightmare Пон Авг 27, 2012 3:59 pm

Цял ден в къщата ми..ама че скука.Бях се опънала върху дивана,когато от чудене какво да правя ми хрумна идея. "Ами да" възкликнах аз обнадеждено и се втурнах в търсене на телефона си.Прерових цялата къща,когато най-накрая го намерих захвърлен на леглото в спалнята ми.Взех го и започнах да търся номера на Виктория.Не беше много трудно да го намеря, все пак нямах много приятели.Започнах да и' звъня,но незнайно защо,тя не отговори на никое от позвъняванията ми,затова и' пратих съобщение.След това оставих телефона си на масичката в хола и се запътих към кухнятя. Неслед дълго той започна да се върти от силната вибрация и да издава звук.За секунди се озовах отново в хола и отговорих на обаждането.Разбрах се с Виктория къде и в колко да се срещнем,а след това побързах да затворя,за да мога да се приготвя.Тя може би се зачуди защо исках да се срещнем вместо просто да и' обясня какво става.Но причината беше,че отдавна не се бяхме виждали,пък и ми се излизаше страшно много.Приготвих се бързо и след около 15 минути вече пътувах към кея.Нито тя нито аз живеехме близо до уреченото място,затова беше ясно че все някоя от нас ще закъснее.Пристигнах на плажа в 18.05,но трябваше да вървя още,за да стигна до кея,затова просто продължих да ходя с нормално темпо.Когато се озовах на кея вече беше станало 18.10,но противно на очакванията ми Виктория я нямаше.Затова просто седнах и се заиграх с водата.Усещах,че вече става късно затова извадих телефона си и погледнах колко е часът.Боже,вече беше станало 18.40.Знаех,че Виктория може да се грижи за себе си затова не се притеснявах,че и' се е случило нещо.Залезът, който стоеше в едно и съща позиция откакто бях дошла,вече се скриваше.Помислих си "Забога,какво прави това момиче?" и отново топнах пръста си във водата.Неусетно чух стъпки зад себе си и се обърнах,беше Виктория.Изглеждаше много виновна,затова реших да не я нахокам,че закъсня толкова много,а просто да и' се усмихна и да се направя,че не съм забелязала.
"-Амм..аз такова..извинявай"
Каза Виктория,а гузният поглед от лицето и' не изчезваше,затова просто се усмихнах и отвърнах:
-Няма проблем,и без това исках да се насладя на залеза...
Jessica Nightmare
Jessica Nightmare
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 1053
Пари : 1189
Join date : 16.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Victoria Blackheart Пон Авг 27, 2012 4:19 pm

Времето беше прекрасно как бях успяла да проспя целия ден.Очакваше се,снощи докъсно ме боля глава заради бръщолевенията на Луцифер.Вече не се опитваше да ме обладава,но се опитваше да ме подлуди.Цяла нощ разказваше истории как било в рая и защо го е напуснал,че това в книгите не било вярно.Пълни простотии,дори имаше моменти в които пееше.Това бе най-дългата ми вечер през целия ми живот.Сега горе долу си бях отпочинала.
-Да,права си има какво да се гледа.Много е красиво.
Загледах се в небето.Слънцето все по бързо изчезваше и небосклона се оцветяваше в лилав нюанс.Очертавае се една прекрасна нощ.
-Видях те на бала.
Засмях се на думите си.Кой ли не я бе видял след изпълнението им с Деймън.Тя определено все още го мразеше.Беше ми разказала всичко.
Джес изглеждаше умислена дори не ме бе чула.Какво ли обмисляше?Оставих я намира и потопих и другия си крак.След 10 минути тишината стана адски досадна.
-Какво се замисли толкова?
Изхилих се насреща и',а тя ми откликна със същото,нещо се въртеше в откачената и' глава.Размахах ръце пред нея в знак да престане.
-Казвай направо?
Този път бях сериозна не исках овъртания.Ако идеята и' не ми допадне няма да се намесвам и толкова.
Victoria Blackheart
Victoria Blackheart
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 567
Пари : 602
Join date : 09.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Jessica Nightmare Пон Авг 27, 2012 4:40 pm

Наистина се бях замислила и то доста дълбоко.Но в главата ми не се въртеше кой знае каква умна мисъл,просто си припомних,нощта на бала.За момент отново се ядосах,добре че беше Вики,за да ме върне на земята.Знаех,че тя нямаше да ме остави на мира докъто не разбере за какво всъщност я извиках,затова просто я погледнах и казах:
-Виж,ти ме познаваш най-добре от всички,знаеш,че сега нямам по-голямо желание от това да довърша това което започнах на бала.Но си мислех утре да организирам женско парти.
След това спрях да говоря и отново погледах към залеза,слънцето вече до такава степен се беше скрило зад облаците и океана,че водата изглеждаше розова,а облаците бяха ярко оранжеви.Не бях виждала толкова красива гледка от години,но бързо се осъзнах,върнах вниманието си към Виктория и казах:
-Е,как ти звучи?Вече изпратих покани на някои,но ти си по-специална и исках да те поканя лично.Как мислиш,ще дойдеш ли?
След въпроса погледнах надолу към старите дървени дъски които съставяха кея в очакване на отговор.
Jessica Nightmare
Jessica Nightmare
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 1053
Пари : 1189
Join date : 16.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Victoria Blackheart Пон Авг 27, 2012 6:52 pm

Идеята и' беше страхотна.Какво по-хубаво от това да прекараме нощта с "хора" от същия пол.Замислих се дали да отида.Все още се притеснявах от Луцифер.Не ме контролира както преди,но от него мога всичко да очаквам все пак това е той,владетелят на ада.Джес ме побутна и мислите ми бързо спряха.
-А...да би било страхотно.Няма да пропусна.
Усмихнах се и погледнах малката останала дневна светлина,която избледняваше с всяка изминала секунда.Тук се чувствах изумително.Толкова спокойна и освободена,сякаш летя.Разтършувах се в телефона си нямах си и идея какво търся.
Правех го от 13 минути,докато се отказах.Захвърлих го в чантата и приковах вниманието си върху Джес.Вече се беше изправила и обикаляше наоколо.Размишляваше над нещо и то усърдно.В един момент замръзна на едно място и се усмихна.Току що явно и бе хрумнало нещо страхотно,защото изглеждаше сякаш всеки момент ще изпадне в екзстаз.
Чаках търпеливо да ми обясни,но тя не го направи и продължи да стои сковано.
-Джес,сподели великата си мисъл с мен!
Засмях се,а тя сякаш се зомбира и продължаваше да не откликва на думите ми.След 3 минути се притесних за нея и станах.
-Джесика?!?
Крещях и повтарях името и',а тя продължаваше да стои в едно и също състояние.
-И сега какво ще те правя?
Наистина не разбирах какво по дяволите се случваше с Джесика.Точно,когато смятах да я прибера до тях,тя избухна в истеричен смях."Сега,пък какво?"зачудих се аз.
Victoria Blackheart
Victoria Blackheart
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 567
Пари : 602
Join date : 09.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Jessica Nightmare Вто Авг 28, 2012 6:09 am

"-А...да би било страхотно.Няма да пропусна."
Зарадвах се на отговора и',но тя ми изглеждаше притеснена,нямах представа защо,а и не ми пукаше знаех, че тя ще се оправи.Когато избих тази мисъл от главата си,мигом започнах да планирам партито.Винаги го правех в последния момент,но сега малко наруших традицията,защото имах предостатъчно време до утре вечер.Изправих се и започнах да планирам нещата които мислех да направя.Не беше много лесно,защото аз мислех мащабно и винаги исках да има от всичко по много.Много алкохол,забавление някоя друга.... изненада."Да точно така,това е!" Възкликнах аз наум и избухнах в смях.През времето в което мислех,сякаш се бях пренесла в друго измерение и изобщо не забелязах,че Виктория се беше изправила до мен и ме гледаше много странно.Тя понечи да каже нещо,но аз я изпреварих и казах:
-Не питай,просто недей.Връхлетяха ме куб страхотни идеи и една малко странна.И не се надявай да изкопчиш някаква информация от мен,няма да стане,все пак всичко трябва да е изненада...
След това се усмихнах и отнова казах:
-Благодаря ти,че ме търпиш с тази луда глава.Друг на твое място би ме зарязал да си мисля сама на кея..
Засмях се леко и я прегърнах,след това се изледнах на кея взирайки се в луната.





Jessica Nightmare
Jessica Nightmare
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 1053
Пари : 1189
Join date : 16.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Victoria Blackheart Вто Авг 28, 2012 8:26 am

Нямах търпение до утре.Трябваше да разбера какво се върти в главата и'.но понеже не пожела да ми каже реших да почакам до партито.Вече беше съвсем тъмно и единствената светлина идваше от луната.Днес имаше пълнолуние.Бледата светлина оветяваше споконият океан.Водата излизаше съвсем леко по дъските на кея.
Засмях се на думите и'"-Благодаря ти,че ме търпиш с тази луда глава.Друг на твое място би ме зарязал да си мисля сама на кея..".Тя беше от малкото същества с които се разбирах.С нея можеше да се сподели всичко,но все още се чувствах неспокойна.Исках да и' разкажа за Луцифер,но така щях да я намеся.Сигурно щеше да погне и нея.Познавах го можеше да бъде най-голямата гад на света само да реши.Чувствах се сама в това.Нямаше кой да ми помогне и това ме измъчваше.Бих дала всичко само,за да се отърва от него и да започна наново.Не исках вече да съм една от пионките му.Трябваше да направя нещо и то скоро.Веднъж завинаги щях да се освободя от него.Доколкото до "баща ми" от него няма спасение.Каквото и да направя той щеше да продължава да ме мрази и да се опитва да ме убие.Супер живот си живеех.Въздъхнах и бръкнах в чантата си.Изкарах едно тефтерче.Записах-"Парти у Джес утре от..."
-От колко часа ще е партито?
Едва ли ще е много рано.Джесика беше ноща птица.За мен нямаше значение обичах както деня така и нощта.Можех да се забавлявам по всяко време.
Victoria Blackheart
Victoria Blackheart
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 567
Пари : 602
Join date : 09.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Jessica Nightmare Вто Авг 28, 2012 8:50 am

"-От колко часа ще е партито?"
Попита Виктория със спокоен тон,а аз се обърнах към нея и отвърнах:
-Ами,мислех си да започне в 19.00 и да стоим цяла вечер..
След като го казах отново погледнах луната,беше толкова красива,от положението в което бях, изглеждаше огромна.Върнах погледа си върху Вики и казах:
-Можеш да дойдеш с нормани дрехи,но за после ще ти трябват пижама и бански.
След това се усмихнах и добавих:
-Ако не ти се носи ще ти дам някой от моите бански,но излишни пижами нямам.
Не след дълго двете се засмяхме,а Викория се излегна до мен.Извадих телефона си и погледнах колко е часът.Вече беше 10.30,колко бързо летеше времето.Хладният ноще нятър започна да се усеща,а ние бахме на открито.Добрата новина беше,че никоя от нас не беше човек,за нас студеният вятър беше просто лек морски бриз.А слабата светлина на луната беше идеална,за да се насладим на вечерта.
Jessica Nightmare
Jessica Nightmare
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 1053
Пари : 1189
Join date : 16.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Victoria Blackheart Вто Авг 28, 2012 9:55 am

Записах часът и се излегнах върху дъските.Те скърцаха при най-малкия допир на водата до повърхността им.
-Няма нужда.Ще дойда с колата.
Утре ще бъде великолепно.Джес умееше да прави партита.Никога не бяха скучни и винаги имаше какво да се пие.Надявах се да се е подсигурила с алкохол.
-Ще имаш ли нужда от помощ с подготовлението?
Трудно разсъждавах в момента.Луцифер пак говореше някакви работи.Погледнах часовника си 22 и 36,снощи по същото време пак се беше появил.Желаеше да ме изтощи.Засега просто го игнорирах.Не исках да замесвам и Джес.
С нея си говорехме съвсем спокойно,когато Луцифер се изкрещя толкова силно,че ме заболя главата мигновено.След това без да знам как бях избутана във водата.Ядосах се и закрещях.Джес се отдръпна,докато излизах и ме гледаше недоумяващо.
-Ще ти разкажа нещо,но ми обещай,че ще се пазиш.
След като тя кимна аз продължих.
-От няколко дни имам проблеми с Луцифер.Преди ме обладаваше,а сега ме побърква.Цяла нощ ми говори някакви откачени неща и на сутринта се чувствам смазана.Сега ме..незнам как,но някак си ме изтласка във водата.
Погледнах към подгизналите си дрехи.Трябваше да ги сменя преди да вляза в колата.Станах и тръгнах към багажника.От там изкарах дълга тениска и яке.
Облякох ги и се върнах при Джес.
-Искаш ли да дойдеш с мен?
Стоях права и леко размахах ключовете на колата.Тя щеше да ме последва с нейния автомобил до имението.
Victoria Blackheart
Victoria Blackheart
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 567
Пари : 602
Join date : 09.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Jessica Nightmare Вто Авг 28, 2012 10:22 am

Както си стояхме, Виктория изведнъж цопна във водата.По всичко си личеше,че не е било нарочно,но не беше и случайно.Сякаш някаква невидима сила я блъсна във водата.Вики на мига излезе,но беше цялата подгизнала.Тя ми разказа за Луцифер и за всички неща които той и' причинява.Учудих се,би трябвало той да не може да и' прави нищо,все пак тя е по-силна от него.Но както и да е по-важното в случая беше, че той успяваше и трябваше някак да го спрем.Затова след като тя ме попита дали искам да ида у тях аз се усмихнах и казах:
-Зад теб съм..
След това с Виктория се придвижихме до колите.Тя се качи в своята,а аз в моята и тръгнахме.По пътя нямаше други коли освен моята и нейната,затова от време на време си позволявахме да ускорим скоростта.Когато най-накрая пристигнахме,не се учудих много от вида на къщата с Виктория имахме много сходни вкусове затова почти всичко беше както аз бих го направила.
Jessica Nightmare
Jessica Nightmare
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 1053
Пари : 1189
Join date : 16.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Victoria Blackheart Вто Авг 28, 2012 1:21 pm

Профучах по магистралата с пълна скорост,а Джес ме следваше.Оставаше още малко до завоя към гората.Завъртях волана и намалих скоростта.Продължих да карам още 10 минути,докато не стигнах имението.Паркирах и слязох.
Джесика оглеждаше домът ми сигурно е намерила нещо сходно с нейния вкус.
Тръгнах към нея и шепнех на Луцифер.
-Моля те,млъкни!Не си забавен.
Стигнах до Джес и се усмихнах.
-Е,последвай ме.
Отворих входната врата и заварих пълен безпорядък.Нима съм излязла така.Какво съм правила снощи по дяволите.Забелязах две празни бутилки текила.Вече ми се избистряше.Джесика се засмя.
-Не,не съм имала гости.
Усмихнах се неловко и прибрах някои неща.
-Имаш ли някакви предложения?
Не изчаках да отговори и изкарах уиски.Грабнах две чаши и тръгнах към дневната.
Victoria Blackheart
Victoria Blackheart
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 567
Пари : 602
Join date : 09.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Jessica Nightmare Сря Авг 29, 2012 7:59 am

Боже,беше наистина голям безпорядък,изглеждаше сякаш до сега се е вихрело парти или са я обрали.Както и да е състоянието на дома и' не беше най-важното в момента,трябваше да измислим как да разкараме Луцифер от главата и' възможно най-бързо.Вики сипа уиски,а аз веднага отпих голяма глътка.Тогава ме озари една идея, която веднага побързах да споделя с приятелката си.
-Може би, Елементът дух ще помогне?Доколкото знам,и ти също притежаваш дарбата,но явно този кучи син Луцифер е намерил начин да те обезсили.И ето затова съм аз,да пробвам ли да го разкарам?
Попитах я, макар че знаех отговора,въпреки това тя изглежда се колебаеше.Може би се притесняваше,че ако не успея,той може да погне и мен.Макар че това беше доста глупава мисъл,оценявах това,че Вики я беше грижа за мен.Но час по-скоро трябваше да я убедя,че трябва да ми позволи да го направя,затова оставих чашата с уискито на масата и казах:
-Виж,знам че се притесняваш за мен,но вярвай ми, през вековете съм срещала далеч по-страшни неща от накакъв откачен старец който е предводител на шайка демони.
След това се усмихнах и допълних:
-Е,какво казваш?
Jessica Nightmare
Jessica Nightmare
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 1053
Пари : 1189
Join date : 16.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Victoria Blackheart Сря Авг 29, 2012 8:25 am

Отпих една глътка и се замислих.Джес го подценяваше и то доста.Сама нямаше да се справи и в това бях убедена.Може би имаше начин заедно да го спрем,но как.
Скочих от дивана и оставих чашата.Джесика ме изгледа странно,но не ми пукаше.Втурнах се по стълбите към мазето.Захвърлих два кашона настрани съдържанието им се разпиля.Продължих да сея разруха,докато не намерих това което търсех.Голяма,прашна книга на пръв поглед съвсем обикновена.
Върнах се в дневната и захвърлих книгата пред Джес.
-Това ще ни помогне.
Очаквах да зададе въпрос затова побързах да намеря страницата.Ставаше въпрос за ритуал с който две същества могат да се обидинят в едно,но само за 3 часа.
-Ето го!
Извиках радостно.Джесика все още не разбираше какво се случва и погледна към страницата.
-Кръв...
Казах наглас.Значи ще трябва кръв и от двете.
Джесика зачете и прекъсна мислите ми.Замръзнах при това което каза.
Victoria Blackheart
Victoria Blackheart
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 567
Пари : 602
Join date : 09.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Jessica Nightmare Сря Авг 29, 2012 8:50 am

Вики донесе,голяма прашна книга,но тя не ми изглеждаше кой знае колко специална приличаше на някакъв стар роман.Когато я разтвори си пролича,е не е това което си мислех.Имаше някакъв странен ритуал,стана ми интересно и се зачетох.Когато прочетох последната съставка която беше нужна,останах на място.След това,се обърнах към Виктория и казах:
-Трябва ни кръв от създателите ни,от Луцифер и от баща ми.Няма начин Вики, няма как да го направим.
Отчаях се напълно,това значеше ли,че приятелката ми ще остане така завинаги?Трябваше да има и друг начин,тогава ми хрумна.Обичах когато в такъв момент ми идваха умни идеи,подскочих леко и казах:
-Хрумна ми нещо,и двете сме съставени от всички същества,нали?Тоест можем да го направим с кръв от вампир или демон,дори от вещица.Защото,фактически и те се броят за наши създатели.
Очите ми отново грейнаха и в погледа ми започна да се чете надежда.Може би имаше шанс да успеем.
Jessica Nightmare
Jessica Nightmare
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 1053
Пари : 1189
Join date : 16.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Victoria Blackheart Сря Авг 29, 2012 9:08 am

Стоях тресната няколко секунди.Нямаше начин да взема кръв от Луцифер.
Тогава Джес даде доста умна идея.Ами да,ще вземем кръв от други същества.
Най-лесно щеше да е от вампир.Тук в Мистик Фолс имаше в зубилие.Само трябваше да намерм някой съгласен да ни я даде.В противен случай ще си я вземем насила.Днес не можехме да сторим нищо.Беше пълнолуние и вампирите се бяха скрили.Все пак не им се рискува да ги пипне някой върколак.
-Да,го оставим за след партито!
Казах спокойно и допих останалото от уискито.Облегнах се назад се заслушах.Луцифер не ми правеше впечатление.Чувствах как се изпълвам с увереност и сила.Затворих оч и се замислих колко ли би било приятно да знам,че той няма да е вече около мен и да има контрол.Истината беше,че не се страхувах от него,а от осиновителя ми.Никога нямаше да спре,докато не умра.Това беше целта му.Да преследва същества по-силни от ангелите.Всичко беше един голям цирк.Само,защото съм създадена от Луцифер не означава,че трябва да съм зла.Както си лежах се унесох.Тази нощ бях спокойна и това ми беше достатъчно.Преди да заспя дъбоко чух стъпк нагоре по стълбите.Сигурно Джес се е качила в стаята за гости.След това изгубих контрол над съзнанието си и заспах.
Victoria Blackheart
Victoria Blackheart
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 567
Пари : 602
Join date : 09.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Jessica Nightmare Сря Авг 29, 2012 9:28 am

Видях че Виктория заспа,а на мен изобщо не ми се връщаше у нас,забога трябваше да пътувам час,а бях доста уморена затова просто се качих в стаята за гости,проснах се на леглото и мигновено заспах.Изведнъж алармата на телефона ми зазвъня гръмко,погледнах колко е часът беше 5.00,бързо се изправих от леглото оправих грима и косата си,слязох долу и видях,че Виктория още спи,затова намерих малък лист хартия и едина химикалка и и' написах бележка.Оставих я на масичката пред дивана и по най-тихия възможен начин се изнизах от къщата.При други обстоятелства щях да стана доста по-късно,но днес имах да организирам парти и нямах време да се излежавам.Качих се в колата си и се запътих към дома.Както смощи така и сега нямаше коли по тази част на магистралата затова си позволих да карам със 180 километра в час,нямах време за губене исках да стигна колкото се може по-бързо до вкъщи.
Jessica Nightmare
Jessica Nightmare
Хибрид.
Хибрид.

Мнения : 1053
Пари : 1189
Join date : 16.02.2012
Местоживеене : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя:

Върнете се в началото Go down

1 ден преди женското парти... Empty Re: 1 ден преди женското парти...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите